nový školní rok

Milí rodiče,

s novým školním rokem prosíme překontrolujte a doplňte vybavení žáčků na vyučování, abychom mohli zajistit pestrou, zajímavou a bezpečnou výuku.

Děkuji Jan Mikeš

Tento seznam je určen všem žákům. Pokud jsou některé potřeby jen pro prvňáčky, je to vždy uvedeno. Žáci vyšších ročníků mají většinu věcí z předchozích let. Seznam slouží jako přehled pro jejich případné doplnění:

- Přezůvky (především u menších dětí jsou vhodné s pevnou patou, nikoliv pantofle), sáček na přezůvky není potřeba

- Cvičební úbor : tepláková souprava, tričko s krátkým rukávem, kraťasy, cvičky či podobnou sálovou obuv, botasky (může jít o boty, ve kterých dochází do školy), sáček na uložení cvičebního úboru

- Hrníček na čaj

- Vybavený penál: 2 tužky č. 2 – prvňáčkům doporučujeme trojhranné

- 1 - 2 tužky č. 3 a č.1 (od 2. ročníku)

- Pastelky – prvňáčkům doporučujeme trojhranné

- 2 pera (prvňáčci zpočátku nepotřebují)

- Guma, ořezávátko, školní nůžky

- Pravítko a trojúhelník s ryskou (prvňáčci zpočátku nepotřebují)

- Desky na sešity – nejsou povinné, ale doporučujeme je

- Desky na písmena a číslice – pouze prvňáčci na domácí procvičování

- Obaly na učebnice a sešity

- balení papírových kapesníků

- Vodovky, tempery, kelímek z umělé hmoty, paleta na míchání barev, plochý štětec, 2 kulaté štětce – silnější a tenký, hadřík, igelitový ubrus na lavici, desky na kreslení, voskovky, fixy, modelína, modelovací podložka, pracovní zástěra nebo staré triko, lepidlo na papír – vysouvací, lepidlo Herkules (malé), sada barevných papírů, fix a mazací tabulku.

DO DRUŽINY:

Přezůvky, tepláky a mikinu (eventuálně triko při pobytu venku), pracovní zástěru nebo staré triko, sáček na uložení těchto věcí

Předem děkujeme.